TELL ME YOUR STORY

POCZUJ CZASY 
zamiast ich używać. Szlifuj je na poziomie MASTER. Czaruj opowieściami.

* WYJĄTKOWA CENA PREMIEROWA, SPECJALNIE DLA WAS!
** Kupując kurs wyrażasz zgodę na warunki zapisane w Regulaminie

KONIEC SPRZEDAŻY ZA

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

TYGODNI

LEKCJI

Twoja przyjaźń z angielskim właśnie się zacieśniła. Masz je uporządkowane, zaczynasz ich używać ze zrozumieniem i WYOBRAŹNIĄ. Wyobraź sobie swoje rozmowy po angielsku za te 12 tygodni: opowiadasz swobodnie, malujesz obrazy słowem pisanym i mówionym. CZUJESZ to, co mówisz i wiesz, że właśnie to chcesz przekazać. Czujesz się pewnie i radośnie.

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE?

12 MODUŁÓW
10 LEKCJI TEMATYCZNYCH
24 SPOTKANIA NA ZOOM
60 KRÓTKICH ZADAŃ PRAKTYCZNYCH
STAŁY KONTAKT W GRUPIE NA FACEBOOKU

Angielski powinien być wspaniałą przygodą, do której chce wracać bez końca.

Daria Bogacz

Jestem spokojniejsza, myśląc o swojej przyszłości z angielskimi czasami, oczami wyobraźni widzę nas w teraźniejszości, nasza przeszłość jest zagadkowa - przede wszystkim jest jeszcze w przyszłości 😉

Czasy wyjaśnione są w sposób jasny i uporządkowany. Pani Daria jest niesamowita osoba - ciepła i wyrozumiała, a przede wszystkim bardzo zaangażowana. Materiały przygotowane są bardzo profesjonalnie. Kreatywność ich jest na najwyższym poziomie.

KIM JESTEM?

Nauczanie angielskiego jest moją zawodową miłością i pasją, zatem pomagam zarówno stawiać pierwsze językowe kroki jak i rozwijać te mocno zaawansowane. Lubię wyzwania i kreatywne działania – zwłaszcza tam, gdzie – stereotypowo – wydaje się być nudno. Pokazuję, że gramatyka może być fascynująca.

Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, które zbieram od ponad 25 lat, oraz upraszczać to, co skomplikowane. Pomagam zrozumieć i poczuć angielski. Jestem przewodniczką w procesie tworzenia.

Dziś chcę podpowiedzieć także i Tobie, jak możesz świadomie kreować swoje językowe opowieści posługując się czasami zamiast stosowania regułek i wyuczonych na pamięć wzorów.

Daria Bogacz