WKRÓTCE OCZEKUJ PIERWSZEGO E-MAILA

DZIĘKUJĘ ZA ZAPIS!

CHCESZ UMIEĆ WIĘCEJ?

ODBIERZ w prezencie KOD ZNIŻKOWY NA KURS ONLINE
“ZAGRAJ O MATURĘ”:

KURS "ZAGRAJ O MATURĘ"

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

ZAGRAJ O MATURĘ

CZY TEN KURS
JEST DLA CIEBIE?

Jeśli poważnie myślisz o swojej maturze, czujesz potrzebę uzupełnienia wiedzy i skutecznej powtórki, masz wrażenie, że mieszają Ci się pewne zagadnienia – potrzebujesz pomocy w ich zrozumieniu i zapamiętaniu oraz chcesz poćwiczyć umiejętności językowe na bazie autentycznych materiałów, a równocześnie świetnie się bawić wraz z całą grupą rozwiązując zagadki, realizując zadania, zdobywając punkty i kolejne poziomy awansu w “Grze o maturę”, to – TAK! ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Sprawdź obok, co jeszcze w nim znajdziesz.

SYSTEMATYCZNOŚĆ

Codzienna porcja objaśnień
i zadań do wykonania, które zajmą Ci max. 30 minut. Przez 15 tygodni masz codzienny kontakt z językiem angielskim.

PROSTOTA

Wszystko, co trudne jest wytłumaczone schematycznie i z użyciem kolorów, by jak najlepiej wspomóc pamięć
i zrozumienie zagadnienia.

zamknięta grupa fb

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której otrzymasz feedback zrealizujesz zadania zespołowe, zadasz swoje pytania i uzyskasz odpowiedzi na bieżąco lub podczas jednej sesji Q&A w miesiącu.

NAUCZYCIEL W WERSJI VIP

Jeśli wolisz pracę z nauczycielem, inspirację, pomoc i wskazówki na bieżąco, w wersji rozszerzonej kursu otrzymasz dodatkowo 4 godziny zajęć tygodniowo z nauczycielem na żywo na platformie zoom.

poznajmy się

Dlaczego ja?

Od ponad 25 lat pomagam pokochać angielski oraz uwierzyć, że MOŻNA i DA SIĘ, a moi uczniowie zdają egzaminy lekko i lepiej niż się spodziewali. Wiem jak czasem może być trudno. Ja też kiedyś bałam się że czegoś nie zrozumiem i popełniałam “głupie” błędy. Teraz dzielę się z Tobą moimi pomysłami i doświadczeniem. Pracując w prywatnych szkołach językowych oraz ze studentami filologii angielskiej zauważyłam, że często wystarczy tylko zmienić nastawienie, uwierzyć we własny talent i możliwości oraz zadbać o lepszą organizację nauki, a korzyści są nieocenione. Chcesz spróbować?

ODBIERZ PREZENT:

KOD RABATOWY NA
15-TYGODNIOWY KURS
“ZAGRAJ O MATURĘ”

Polityka prywatności ⁄⁄ Regulamin ⁄⁄ © Daria Bogacz & Hunk and Richman Online 2021