WITAJ, 

Cieszę się, że tu jesteś. Rozgość się tutaj, poznaj mnie lepiej, daj się poznać i sprawdź jak mogę Ci pomóc.

      Internet od jakiegoś czasu roi się od wszelkiego rodzaju trenerów, coachów, czy edukatorów. Ponieważ nie lubię iść z tłumem, powiem przewrotnie, że jestem… nauczycielką 😊 Choć pewnie lepiej byłoby powiedzieć: przewodniczką, bo prowadzę tych, którzy mi zaufają, do celu, na którym im zależy.

     Z wykształcenia jestem anglistką, a angielski jest moją pierwszą zawodową miłością i pasją, zatem pomagam stawiać pierwsze językowe kroki i rozwijać te mocno zaawansowane. Kocham pracować z dziećmi, bo są szczere, bezpośrednie i spontaniczne. Jakkolwiek to nie zabrzmi – wiele można się od nich nauczyć, więc nieustannie korzystam z takiej edukacji ciesząc się na każde spotkanie z maluchami. Chociaż lekcje w realu niosą z sobą najlepszą energię i zapewniają dzieciom najbardziej atrakcyjne zajęcia, w czasie lockdownu sprawdziłam, że spotkania przez internet też mają w sobie moc i również się moim najmłodszym podopiecznym podobają

         Nie tylko najmłodszych cieszą zdalne spotkania ze mną. Moi studenci na filologii angielskiej oraz na lektoratach, wybrali mnie Belfrem Instytutu 2020 za zdalne zajęcia w niełatwych pierwszych miesiącach nauki przez internet. To było wyróżnienie i zaszczyt, które niesamowicie mnie ucieszyły w czasie, gdy było słychać liczne narzekania na nauczanie online. Maturzyści i ósmoklasiści, korzystający z wsparcia mojej szkoły angielskiego Hunk & Richman Online, co prawda nie mieli okazji brać udziału w głosowaniu, ale ich opinie mówią o pracy którą wspólnie wykonaliśmy lepiej niż jakiekolwiek moje opowieści. Kliknij w zdjęcie by poczytać opinie.

Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, które zbieram od ponad 25 lat, dlatego jestem edukatorem wspierającym nauczycieli w ich pracy z małymi dziećmi oraz tych, którzy chcą mądrze i skutecznie pracować z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych – zarówno tymi utalentowanymi językowo, jak i tymi, którzy w nauce napotykają na wiele trudności. Dzielę się pomysłami na ciekawe, aktywizujące lekcje, w których uczniowie i nauczyciel są współpracującymi ze sobą partnerami i wspólnie podejmują kreatywne działania, które pomogą trwale i rzetelnie opanować potrzebny materiał.

Click on the photo to go to my place for English teachers. Drop in. You are welcome to explore more about me.

Dziesięć lat temu, od niewinnej myśli, że chciałabym w swoim życiu coś zmienić, zaczęła się moja przygoda z rozwojem osobistym, który trwa do dziś i wiem, że będzie trwał do końca mojego świata, a nawet ciut dłużej 😉.

Jeśli – podobnie jak ja kiedyś – myślisz o zmianie swojego życia: Twoja praca, finanse, życie osobiste, relacje z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi nie dają Ci radości ani satysfakcji, jeśli chcesz dowiedzieć się jak zadbać o siebie i swoich najbliższych w każdym wymiarze: duchowym, emocjonalnym, intelektualnym i fizycznym zapraszam tutaj.

     Pomagam odkrywać i spełniać swoje marzenia. Słucham, doradzam, wspieram i dodaję odwagi. Moja grupa, która z każdym dniem staje się grupą coraz bliższych sobie przyjaciół, systematycznie się rozrasta, a dzięki naszej współpracy niemożliwe staje się możliwym.

Let’s Start Something new
Say Hello!

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis.